Przedstawione opinie pochodzą z głównej strony producenta Terezia Company i są przetłumaczone z języka słowackiego lub czeskiego

Zuzanna 60 lat

B17 - opinia p. Zuzanny

Nazywam się Zuzanna i w tym roku będę miała 60 lat. W sierpniu 2010 roku wyczułam na prawym udzie bolesny guz. Nie zwracam na to uwagi ponieważ myślałam że się gdzieś uderzyłam. Po dwóch miesiącach poszłam do lekarza internisty. On zlecił i wysłał mnie na badania. Zdiagnozowali mi krwiaka (wewnętrznego). Zaczęłam zażywać leki na jego usunięcie, jednak po półrocznym leczeniu krwiak nie zniknął, a wręcz rozrósł się – 10/8/9 cm. Rozpoczął się cały szereg nieprzyjemnych badań. Na podstawie wyników rezonansu magnetycznego i kolejnego badania nad pobraną częścią krwiaka został zdiagnozowany nowotwór złośliwy. Oczywiście obawiałam się tego, ponadto guz miał kształt ośmiornicy. Najpierw za pomocą dostępnej literatury zrównoważyłam własną psychikę, następnie odwiedziłam lekarza immunologa, który jest specjalistą w tej dziedzinie. Według jego zaleceń zmieniłam dietę, a także szukałam ratunku w medycynie naturalnej. Moja córka znalazła możliwość leczenia za pomocą witaminy B17. W Internecie odnalazłam firmę, która produkuje jak również sprzedaje witaminę B17. Na szczęście owy produkt dostępny jest w aptekach ( Czechy i Słowacja). Zaczęłam regularnie stosować B17. Czekała mnie jeszcze trudna operacja usunięcia guza. Trafiłam na jednego z najlepszych chirurgów z zakresu onkologii na Słowacji. Podczas operacji lekarze byli zdumieni, że nowotwór się co prawda nie zmniejszył, ale schował/ściągnął swoje ramiona. Po operacji i kolejnym odebraniu próbek z okolic guza dowiedziałam się, że są one negatywne co spowodowało że bardzo mi ulżyło. Operujący lekarz i lekarz pierwszego kontaktu po tym fakcie uznali pozytywne działanie witaminy B17. Zrezygnowałam z leczenia chemio i radioterapią. Nadal stosuje witaminę B17 oraz inne produkty firmy Terezia Company, które w ciężkich chwilach mojego życia bardzo mi pomogły oraz pomogły mi uwolnić się od długoletnich problemów z hemoroidami. Dziękuje moim lekarzom za ich profesjonalizm i to że zaakceptowali moją metodę leczenia. Z serca dziękuję również firmie Terezia Company, która ten produkt produkuje i dostarcza go na rynek.

Zyta 66 lat

Przepraszam, że przeszkadzam moi listem, ale muszę napisać i również podziękować za to że zażywam witaminę B17. Jestem Słowaczką z Pustych Ułan, ale w roku 1966 wyszłam za mąż za zawodowego żołnierza z Węgier. Mam 66 lat i niestety jestem już wdową. Mieszkam sama na Węgrzech. Przed dwoma laty poddałam się ciężkiej operacji usunięcia guza macicy. Od tej pory zaczęłam zażywać witaminę B17. Jestem pod stałą kontrolą lekarską – chodzę na prześwietlenia i nie mam żadnych problemów co znaczy, że witamina B17 mi bardzo pomaga jak również boczniaki i rokitniki, które stosuje dodatkowo. Bardzo dziękuje, że produkujecie te witaminy, które używam. Kiedy jestem na Słowacji u siostry zawsze kupuje ich więcej żeby, mieć na zapas jak wracam do domu. Już nawet nie wiem ile opakowań kupiłam i ile ich zażyłam ale czuje się świetnie.

Jana

Miałam długotrwałe boleści w lewej piersi. Podczas badań mammograficznych znaleziono u mnie cystę. Rozpoczęłam 3 miesięczną kurację witaminą B17 Apricarc. Po 6 miesiącach przy kolejnych badaniach stwierdzono, że torbiel zniknęła. Byłam bardzo szczęśliwa, że wszystko się dobrze skończyło. Dzięki sowim doświadczeniom mogę serdecznie polecić witaminę B17 Apricarc, którą nadal czasami stosuję zapobiegawczo przed kolejnymi zdrowotnymi problemami.

Anonim

Dzień dobry. Produkt B17 Apricarc zakupiłam z powodu torbieli w piersiach.
Zużyłam połowę 3-miesięcznego opakowania i podczas badań cysty zniknęły. Super!!!!

Moimir 62 lata

Całe życie staram się prowadzić zgodnie z zasadami zdrowego odżywiania, tylko chyba odpoczywać i relaksować się nie nauczyłem. Dlatego diagnoza lekarza – rak prostaty był dla mnie dużym zaskoczeniem. Rak się rozprzestrzenił i mam przeżuty w całym organizmie. Przed rozpoczęciem kuracji witaminą B17 moje dolegliwości były tak dokuczliwe, że wręcz nie wiedziałem co mam ze sobą robić- chodzić, czy leżeć?! Boleści w stawach były tak nieznośnie że nie mogłem zgiąć nogi – ciągnąłem nogę za sobą. Wstać rano i wykonać jakieś prace było praktycznie niemożliwe. Wstawałem więc ok. 11 godziny. Co w takiej sytuacji robić?
Odwrócić życie o 180 stopni nie jest problemem ale co dalej? Oczywiście w tym przypadku dostaniecie się pod opiekę urologa i onkologa. Ale o takie rzeczy jak witaminy, odżywianie, suplementy diety musicie martwić się sami. Dzięki temu, że od lat interesowałem się zdrowym odżywianiem, wpływem witamin i innych suplementów na ludzki organizm zacząłem szukać pomocy wśród naturalnych preparatów – łącznie z witaminą B17. Bardzo się ucieszyłem, że produkty najwyższej jakości można łatwo pozyskać na Czeskim rynku i jeszcze większą radość mam z tego, że B17 jest połączona z betaglukanem i błonnikiem. Dzięki temu odzyskałem nadzieję.
Nie wypada (nie jestem kompetentny) mi opisywać co potrafi letril (B17), ale kto się znajdzie w podobnej sytuacji jak ja, ten nie rozmyśla o przydatności pestek moreli. Jak tonący stara się łapać brzytwy i B17 z betaglukanem. Zażywam 1 raz rano na czczo Grzybowy Kwartet (inny produkt firmy Terezia Company) wraz z witaminą B17 oraz 1 raz wieczorem przed kolacją. Oba produkty działają, są naturalne i w 100% przyswajalne.

Po zażywaniu B17 oraz Kwartetu ustały moje dolegliwości żołądkowe, wyraźnie polepszyły się wyniki badań krwi. PSA spadło z 228 na 7,3 ng/ml. Rezultaty są również takie, że nie mam kataru, nie jestem przeziębiony, jestem mniej zmęczony i prawie, że zniknęły u mnie boleści stawów i kości. Co jeszcze dodać? Trzymam się zasad racjonalnego odżywiania – nie sole, nie słodzę, mięso jem dwa razy w tygodniu ( wołowe, jagnięce, cielęce i trochę indyczego). Jem bardzo dużo owoców i warzyw w większości surowe, niedużo ziemniaków. Pije ziołowe herbaty, warzywne soki i wodę, spożywam wyłącznie neutralne potrawy. Wiem że powrót do zdrowia to długi proces, przy którym bardzo pomagają mi Grzybowy Kwartet i witamina B17.

Aleksander Vozar, lat 54

Dzień dobry, Moje doświadczenie z waszą firmą rozpoczęło się kiedy niezadowolony opuściłem gastroenterologa i zacząłem się interesować alternatywnym leczeniem. Na podstawie referencji (prasa, znajomi), zacząłem zażywać rokitnik (w kapsułkach), a później przeszedłem na zażywanie B17 Apricarc. Moja przyjaciółka również zaczęła używać waszych produktów. Wasze suplementy używam ok. 2 lat więc mogę potwierdzić, że moje jelita i stolce wyraźnie się poprawiły, zanikły również wzdęcia. Wasz zadowolony klient.

Anna P., Trenczyn

O witaminie B17 powiadomiła mnie moja dobra koleżanka- w ten sposób uzyskałam pierwsze informacje o jego przyjaznych właściwościach. Wasze produkty używam już przez kilka lat – początkowo rokitnik później boczniak, aktualnie zażywam tylko witaminę B17. W zeszłym roku używałam 2 kapsułki dziennie. W zimowych miesiącach zwiększyłam dawkę do 4 kapsułek i przy tej ilości pozostaje do dziś. Od czasu kiedy zażywam witaminę nie miałam grypy, kataru, aniżadnego przeziębienia.Nie mam również suchej skóry na plecach z którą miałam wieloletni problem.Przy ostatnich kontrolach u lekarzy internisty i diabetologa stwierdzono lepsze wyniki dlatego zdecydowałam się kontynuowaćzażywanie B17 Apricarc.

Hanna K.

Dzień dobry. B17 Apricarc z morelowym olejem używam już po raz drugi w trzymiesięcznej kuracji, dlatego że wierzę, że pomaga przeciw komórkom rakowym. W naszej rodzinie rak pojawia się dziedzicznie/ genetycznie więc ucieszyłam się kiedy dowiedziałam się o tym produkcie, który produkujecie.Czuje się dobrze zarówno ze strony fizycznej jak i psychicznej ( że przeciwko tej chorobie mogę się bronić zapobiegawczo i jest to dla mnie bardzo ważne). Również mam lepszą, zdrowszą skórę.B17 kupiłam także swojemu ojcu ( również miał raka w przeszłości), teraz ma zwiększoną prostatę, czuje się dobrze. Stan prostaty jest ustabilizowany. Na pewno dalej będę używać preparat B17 Apricarc.

Jan L., Bratyslava

Doświadczenie z tym preparatem mam bardzo dobre. W roku 2008 zdiagnozowaliu mnie raka prostaty więc rozpocząłem poszukiwania czegoś co mogłoby być na to dobre i natrafiłem na B17. Ten produkt używam 3,5 roku i jestem bardzo zadowolony . Czuję się bardzo dobrze, a po każdej kontroli na oddziale onkologicznym mam dobre wyniki. Oczywiście ciągle go zażywam i dziękuję całej firmie Terezia Companyza wyśmienity produkt.